Olle! My - ludzie

Zwykli. Z rodziną, domem, dziećmi. Z obowiązkami dnia codziennego. Łączy nas pasja i chęć stworzenia drukarni przyjaznej klientowi. Takiej, w której będziesz mógł liczyć na ludzkie podejście i pomoc na każdym etapie.  Lubimy to co robimy, wiemy też, że druk może być fascynującym tematem (dla nas na pewno tak jest). Chcemy pokazać, że można tworzyć i kreować niebanalne kreacje, tak aby marka, dla której pracujecie miała odpowiedni charakter. 

 Chcemy dać wybór i pokazać ogrom możliwości jakie daje druk cyfrowy. Chcemy się rozwijać i wciąż udoskonalać naszą ofertę, dlatego SŁUCHAMY Klientów, jeśli masz zatem jakieś ciekawe pomysły na nietypowe realizacje – dzwoń, z przyjemnością o tym porozmawiamy. 

Olle! Technologia

 

Print Geeks – tak byśmy określili nasz team. Świat nowych technologii to niemal nieskończone możliwości. W OllePrint druk cyfrowy realizowany jest na prasach HP Indigo, które dają szerokie pole do popisu jeśli chodzi o podłoża i możliwe uszlachetnienia.

Mówi się, że obraz wyraża więcej niż tysiąc słów. Spójrz na nasze realizacje – to tylko niewielki ułamek tego co możemy dla Ciebie zrobić. Chcemy zachwycać, a ultra nowoczesna technologia tylko temu sprzyja. 

Olle! Print 

 

OllePrint to zgrana ekipa, która pokaże Ci, że druk to nie tylko praca, ale i dobra zabawa, dająca super efekty. Bo to w druku najważniejsze. Liczy się jaki osiągniesz efekt. Nawet prosta wizytówka może zachwycać.

Chcemy 100% satysfakcji Klienta, bo wiemy, że tylko taki Klient poleci nasze usługi i to polecenie będzie najlepszą reklamą naszej działalności. 

 

Opinie naszych klientów

OlleReferencje – Zobacz co o naszej firmie sądzą zadowoleni klienci:

Masz pytanie?

Odpowiemy na każde Twoje pytanie!

+48 12 555 555 555

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku od 8.00 — 16.00

Zapisz się do naszego OlleNewslettera
i zgarnij 30% rabatu na pierwsze zamówienie!

olle-print-logo

© 2019 Olleprint
Kserkop Sp. z o.o. ul. Opatkowicka 10, 30-499 Kraków Polska
NIP 6770024123 | REGON 008072453 | KRS 0000190852

designed with love ❤